Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: να και το δικο μου καμαρι......

Re:να και το δικο μου καμαρι...... 02/08/2013 06:16 #16

  • gyiama
  • Το Άβαταρ του/της gyiama
  • Offline
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 2163
50+ δεν είσαι ουτε καν.εισαι περιπου 40 με 42 στην καλύτερη.ποιο pc φορας αυτο με το ignition η το απλό?
????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

να και το δικο μου καμαρι...... 02/08/2013 07:11 #17

  • alex
  • Το Άβαταρ του/της alex
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Οτι δεν μπορεις να αποφυγεις απολαυσε το....
  • Δημοσιεύσεις: 40
τα αλογα αυτα ειναι στον στροφαλο, 46 καπου εκει μου ειπε ροδα φοραει το pc το πεντε παραπανω δεν εψαξα για το pc,αλλα μπορει να εχει κανει στους παραμετρους του μηχανακιου λαθος οταν το εκατσε στο δυναμομετρο γιατη του το ειπα μου φενονται υπερβολικα αλλα οκ δεν πειραζει να υπολογιζω 3-5 αλογα απο οτι καταλαβα με ολοσομη εξατμιση-φιλτρο-pc....
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

να και το δικο μου καμαρι...... 02/08/2013 07:26 #18

  • gyiama
  • Το Άβαταρ του/της gyiama
  • Offline
  • Διαχειριστής
  • Δημοσιεύσεις: 2163
Με αυτατ τα περιφεριακα εισαι στην καλύτερη περίπτωση 42.σε ρώτησα για το pc για είδα ότι ξηλωσατε το μισό μηχανάκι ενω δεν χρειάζεται κανονικά τόσο πολυ ξηλωμα
????
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

να και το δικο μου καμαρι...... 02/08/2013 07:44 #19

  • alex
  • Το Άβαταρ του/της alex
  • Offline
  • Baby Tmaxista
  • Οτι δεν μπορεις να αποφυγεις απολαυσε το....
  • Δημοσιεύσεις: 40
ναιτο ξηλωσε σχεδον το μισο μηχανακη(θα ρωτησω για το pc και θα σας ενημερωσω) γτ δεν εχει ξαναριθμισει tmax kaι του κινησε τον ενδιαφερον τρεις μερες το ειχε πανω και εφαγε ενα τετποζιτο σχεδον βεζινα χαχαχαχαχαχα και μου ειπε να παρω μπιλακια αλλα γτ τα τρεμοπαιξιματα στην καμπυλη ειναι απο τα μπιλακια και να τααλλαξουμε και να το ξαναβαλουμε παλι πανω να το δει και να το κανει ακομα καλητερο, αλλα χαλαλη του το βλεπω πως δουλευει στο δρομο και ειμαι ευχαριστημενος.(τα τρεμοπαιξιματα μαλλον ειναι επειδη δεν ειχαν πατησει τα μπιλακια πανω στο νεο βαριατορ γνωμη μου δεν ειχαν κανει 100 χιλιομετρα)
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2